İSTANBUL BAYRAMPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DR. ABDÜLAZİZ YENİYOL´UN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DR. ABDÜLAZİZ YENİYOL´UN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

       Ülkemiz, 15 Temmuz 2016 tarihinde; milli iradeye, demokrasiye, hukuk devletine ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne haince yöneltilen her türlü tehdit unsurunu; tüm renklerini, farklılıklarını geride bırakarak, asilce bertaraf etmiştir.

       Asırlardır İslâm’ın beşiği olan bu topraklarda yeniden büyük Türkiye’nin ayak sesleri duyulmaya başladı. Her geçen yıl büyüyen ekonomisi, yetişmekte olan genç ve dinamik beyinleri, gelişen teknolojisi ve millileşen silah sanayisi ile bu coğrafyadaki mazlumlara kalkan olan, zalimlerin karşısında duran,1400 yıldır İslâm’ın koruyuculuğunu üstlenen ecdâdın torunları olan aziz milletimizin yükselişini durdurmak istediler. Fakat milletin inancı ve okunan salâların yüzü suyu hürmetine, bu hain girişim başarısızlıkla sonuçlandı.

       Bu duygu ve düşüncelerle, Bağımsız Türkiye uğrunda kahramanca şahadete yürüyen, gazi mertebesine ulaşan tüm vatandaşlarımızı saygı, şükran ve minnetle anıyorum.

 

                                                                                                            Dr. Abdülaziz  YENİYOL

 

                                                                                                         İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

 

İsmetpaşa Mah Tuna Cad No3 Bayrampaşa/İSTANBUL - 0212 565 95 60 565 37 53

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.