İSTANBUL BAYRAMPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HARVARD ÜNİVERSİTESİ İLE "BİLİME YOLCULUK"

HARVARD ÜNİVERSİTESİ İLE "BİLİME YOLCULUK"

          Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Bilime Yolculuk Projesi” ne dahil olarak düzenlediği “Bilgi Çağında Bilim, Yapay Zeka ve Kara Deliklerin Gizemi” konulu e-konferans Bayrampaşa Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

          2017-2018 Eğitim- Öğretim yılında  internet üzerinden canlı yayınla öğrencilerle buluşan Dr. Bülent Kızıltan “Bilgi Çağında Bilim, Yapay Zeka ve Karadeliklerin Gizemi” başlığı altında öğrencilere bilgiler verdi.

         “Bilgi Çağında Bilim, Yapay Zeka ve Karadeliklerin Gizemi” konulu e-konferansa, İnönü Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Aysun Ersöz ve öğrencileri, İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Berna Çetin ve öğrencileri, Profesör İbrahim Feti ve Pirlepeli Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi Öğretmeni Vedat Demirtaş ve öğrencileri, Sabit Büyükbayrak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Hamide Canıvar ve öğrencileri, Şehit Büyükelçi İsmail Erez Endüstri Meslek Lisesi Öğretmeni Müşerref Yiğit ve öğrencileri, Saraybosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Gündüz Kalkan ve öğrencileri, Tuna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Muhterem Satılmış ve öğrencileri, Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Nesibe Demir ve öğrencileri, Rıfat Canayakın Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Gürsün Kuru ve öğrencileri, Uluslararası Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Ümran Yalçın ve öğrencileri, Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi Öğretmeni Nedim Beyaz ve öğrencileri, Sağmalcılar Anadolu Lisesi Öğretmeni Semih Ekim ve öğrencileri, Suat Terimer Anadolu Lisesi Öğretmeni Levent Dereci ve öğrencileri, Bayrampaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Muhammet Ali Buluç ve öğrencileri katıldı.

           Program, Dr. Bülent Kızıltan’ın öğrencilerin sorularını da yanıtlamasıyla son buldu. 

20-10-2017

 

 20-10-2017

İsmetpaşa Mah Tuna Cad No3 Bayrampaşa/İSTANBUL - 0212 565 95 60 565 37 53

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.