İSTANBUL BAYRAMPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akciğer Kanserinde Rahat Nefes Alabilmek İçin AB Solunumu Projesi

TC Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenmeye değer bulunan "Akciğer Kanserinde Rahat Nefes Alabilmek İçin AB Solunumu" adlı Mesleki Eğitim projemiz kapsamında okulumuz Bayrampaşa Tuna  Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi 24 Ocak -13 Şubat 2016 tarihleri arasında 3 haftalığına Çekoslovakya´da olacaktır. Yurt dışı meslek projemize okulumuzdan 9 öğrenci ve 1 öğretmen katılacaktır.
Akciğer Kanserinde Rahat Nefes Alabilmek İçin AB Solunumu Projesi

Türkiye Ulusal Ajansının verdiği destek sayesinde,katılımcılarımız, 3 hafta boyunca Stredni Zdravotnicka Skola adlı hemşirelik yüksek okulunda mesleki eğitim ve inceleme faaliyetlerine katılarak alanlarında unutulmaz anlar yaşayacaklar,tecrübe ve birikimlerini geliştirerek kendi alanlarında önemli bir kazanım sağlayacaklardır.
Hafta sonlarında gerçekleştirilmesi planlanan gezi ve kültürel ziyaretlerle yabancı kültüre karşı saygı kültürlerini geliştirme ve öğrenme fırsatı da yakalayacaklardır. 
Bu mesleki ve kültürel eğitim ve gezi faaliyetlerine katılacak olan öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.

İsmetpaşa Mah Tuna Cad No3 Bayrampaşa/İSTANBUL - 0212 565 95 60 565 37 53

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.